Menu

Info dla partnerów

Kto może zostać Partnerem?

Do udziału w Programie mogą przystąpić podmioty, które w ramach prowadzonej przez siebie działalności i realizowanych usług wyrażą wolę stosowania ulg i dodatkowych świadczeń na rzecz rodzin wielodzietnych. Program jest realizowany w szczególności w zakresie:

  • usług społecznych
  • kultury
  • sportu i rekreacji

Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji oferty.

Jak przystąpić do Programu?

Podmioty, które są zainteresowane przystąpieniem do programu "Kołobrzeska Karta Dużej Rodziny" mogą zgłaszać swoją chęć udziału poprzez wypełnienie i złożenie deklaracji w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Kołobrzeg przy ul. Ratuszowej 12. Oferta może dotyczyć zniżki na usługi/produkty, gratisowych wejść/ usług lub innych promocji.

Deklaracja przystąpienia do programu jest do pobrania tutaj.

Dlaczego warto?

Przystąpienie do programu ma na celu:

  • promowanie rodziny wielodzietnej i jej pozytywnego wizerunku
  • wzmacnianie funkcji rodziny i poprawę sytuacji rodzin wielodzietnych
  • wyrównywanie szans rozwojowych i życiowych dzieci z rodzin wielodzietnych

Wszyscy, którzy zadeklarują chęć udziału w programie, będą wymienieni na liście podmiotów udzielających ulgi, znajdującej się w specjalnej zakładce na miejskiej stronie internetowej www.kolobrzeg.pl, a ich siedziby otrzymają oznakowania jako miejsca przyjazne rodzinom.

Przystąpienie do Programu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami z Państwa strony (oprócz zaoferowania przez Państwa zniżki). Będąc Partnerem programu zyskujecie Państwo promocję swojej działalności.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:

Monika Ściepko
inspektor w Wydziale Spraw Społecznych

tel.: +48 94 713 61 52
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.